Natural Live Sound mixed by Redo W. and Spikee 14.5.

Autor: naturalsound  //  Category: Nezaradené

__________________________________________
Pred nami je ďalšia sobota a teda aj tradične Natural Live Sound.
Tentokrát budete môcť v okrúhlom 10. vydaní počuť bity z digitálu, ale aj analógu, ktoré vás určite donútia pridať hlasitosť na vašich spotrebičoch :))
O ušne bubienky sa tentokrát postarajú klasickou Natural Soundovou hudbou rezidenti Natural Live Sound rádia: Redo W. a Spikee.
Začíname o 19:00. Link na rádio uverejníme cca 15 minút pred začatím N.L.S.
Dúfame, že tentokrát bude technika na našej strane a vy si budete môcť nerušene vypočuť náš dvoj-hodinový Live set!!!

Bližšie info >tu< na facebooku

Natural Live Sound mixed by IKA SALI – 7.5.

Autor: naturalsound  //  Category: Nezaradené

________________________________________________________

Ako už každú sobotu Vám naša internetová radioshow NATURAL.LIVE.SOUND prináša exkluzívne mixované sety známych i menej známych DJov, hlavne z prostredia východoslovenskej tanečnej scény. Sety sa nesú primárne v duchu rovných beatov a to vo viacerých štýlov ako house, deep house, techhouse no i progressive trance a podobne, no samozrejme NLS poskytuje priestor aj pre iné žánre elektronickej hudby…

Tento týždeň sme si pre Vás pripravili ozajstnú perličku a to žijúcu legendu, skvelého producenta, DJa a majiteľa hudobnej značky Sajgon Records, ktorý má na konte nejeden kvalitný release na úspešných zahraničných značkách ako sú napríklad NightDriveMusic, Techhead rec., UNT!, Ipologica rec., CosmicPlayrom, atď…atď ….

Samozrejme nejde o nikoho iného ako o IKA SALIho, ktorý nám predstaví svoj momentálny hudobný feeling v podobe 2 hodinového setu v štýle deepu, techhouseu a techna, ktorý samozrejme okorenení svojou najnovšou produkciou, ako aj releasmi svojho labelu Sajgon records, kde špeciálne pre nás a samozrejme pre Vás v premiére odoznejú niektoré ešte len pripravovane počiny tohto vydavateľstva….tak dúfam, že si nás naladíte, aby sme mohli naladiť my Vás….
19.00 Začíname

More info :
Sajgon Records.eu
Ika Sali.tk

FB udalosť pre vás 😉

BIOGRAPHY:
Čítaj ďalej celý článok…